+420 549 215 695 menu facebook 
Naše delikatesy

Nebe v hubě - pralinky

Pralinky Koupit

Popis pralinek:

Limitovaná kolekce čtyř druhů výtečných pralinek, v nichž se dokonale snoubí chutě vybraných moravských delikates a hořké čokolády.

Marcipán z hustopečských mandlí v hořké čokoládě - pravý marcipán z proslulých hustopečských mandloňových sadů s křupavými kousky pečených mandlí. 
Pasta ze svatojánských ořechů v hořké čokoládě - delikatesa ze zelených vlašských ořechů naložených v lahodném kořeněném sirupu zpracována na jemnou pastu. 
Slaný karamel s vlašskými ořechy v hořké čokoládě - jemný, mírně slaný karamel s praženými kousky vlašských ořechů.
Pasta z meruňkových jader v hořké čokoládě (ala marcipán) - tradiční moravské meruňky, netradičně zpracované jako "marcipán" z meruňkových jader.

Pralinky nám ručně vyrábí mistr cukrář Martin Beránek (Il Mercato, Divoká vařečka)

Doporučení:

Pralinky vyniknou především samostatně, ale zajímavých chuťových zážitků lze docílit také v kombinaci s plnějšími červenými víny.

Složení pralinek:

Čokoláda Belcolade Selection 55% (kakaová hmota, kakaové máslo, sójový lecitin, cukr, vanilka), mandlový marcipán (hustopečské mandle, cukr), pasta z meruňkových jader (jádra meruněk, cukr), Svatojánský ořech (kandovaný vlašský ořech, cukr, voda, směs koření, glukózový sirup), slaný karamel: máslo, smetana, cukr, sůl, vlašské ořechy. Min. obsah kakaové sušiny: 46 %.

Informace:

 • Čistá hmotnost
  40 g
 • Trvanlivost
  3 měsíce
 • Skladování
  do 20°C
 • Výrobce
  Chuť Moravy s.r.o.