Brno

Courtyard by Marriott Brno

Moderní čtyřhvězdičkový hotel Courtyard by Marriott Brno se nachází v lokalitě Spielberk Office Centre a je z něj krásný výhled na Brno. Hned vedle recepce se nachází "hotelový market", ve kterém nakoupíte drobné občerstvení a chuťovky

Informační centrum TO JE Brno

V turistickém centru návštěvníci získají informace, mapy a brožury o Brně. Mají v něm také možnost výběru ze širokého množství suvenýrů, propagačních materiálů a možnost nákupu vstupenek na kulturní a jiné akce související nejen s cestovním ruchem. Součástí centra je i tzv. klidová zóna, kde si mohou návštěvníci sednout, v klidu prostudovat informační materiály a připojit se k internetu. V nových a moderních prostorách je i úschovna zavazadel. Kromě speciálně a funkčně vytvořeného interiéru najdou návštěvníci v centru i novou kolekci suvenýrů.

Netušené Možnosti Piva

Netušené Možnosti Piva jsou pivotékou a první pivní cukrárnou - jediné místo, kde ochutnáte neotřelý dezert s pivem a naservírujeme Vám k němu perfektně vybrané pivo – tato kombinace tvoří jedinečnou harmonii - tak trochu jiný pohled na pivo!

Vinotéka Klenotnice vín

Vinotéka s přátelskou atmosférou, ve které si vyberete stáčené i lahvové víno, dárkové zboží a delikatesy. Můžete posedět ve vinotéce nebo využít salonku.

Sýrárna Minská

Sýrárna, která nabízí kvalitní a jedinečné sýry z celé Evropy. Také si můžete vybrat ušlechtilá moravská i zahraniční vína, delikatesy, klobásy, paštiky a mandle.

Mikrofarma - Selská

Farmářské řeznictví, které nabízí sortiment masa z lokálních ekofarem. Vyzrálé hovězí, vepřové maso z farmářských vepříků, čerstvá kuřata z volného chovu. Nechybí zvěřina, králíci ani řemeslné uzeniny.

Mikrofarma - Moravské náměstí

Bistro, které nabízí nevšední nabídku jídel "do ruky" z výtečných surovin Mikrofarmy.

Farmářské řeznictví, které nabízí sortiment masa z lokálních ekofarem. Vyzrálé hovězí, vepřové maso z farmářských vepříků, čerstvá kuřata z volného chovu. Nechybí zvěřina, králíci ani řemeslné uzeniny.

Kratochvílovci

Prodejna s kvalitními destiláty a značkovými víny z celého světa. V sortimentu najdete luxusní sýrové i masové delikatesy, zakoupit můžete také dárkové balíčky.