Povedlo se


 • Naše ořechy získaly v Londýně 2 zlaté hvězdy!

  Máme ohromnou radost, protože i ti nejlepší kuchaři na světě potvrdili jedinečnost našich Svatojánských ořechů a na prestižní světové soutěži Great Taste Awards v Londýně jim udělili 2 ze tří možných zlatých hvězd.
  Soutěž je svou prestiží považována za gastronomické Oskary a dvě zlaté hvězdy se dají přirovnat ke dvěma Michelinským hvězdám udělovaným restauracím. Neusneme na vavřínech a budeme se snažit o další úspěšné produkty. 


 • Máme Regionální potravinu Jižní moravy

  Na víkendových dožínkách v Boskovicích jsme od hejtmana Jihomoravského kraje převzali hned dvojité ocenění za naše Svatojánské ořechy a to Regionální potravina Jižní Moravy a Zlatá Chuť Jižní Moravy. Jsou tak pro letošek jedním z nejlepších lokálních produktů Jižní moravy.


 • Chmelíček a mandle jsou Chuť jižní Moravy

  V regionální potravinářské soutěži Chuť jižní Moravy uspěly naše produkty chmelíček a jarní hustopečské mandle a můžeme tak používat toto označení ve spojení s našimi dobrotami. 


 • Chuť Moravy v restauracích Zdeňka Pohlreicha

  Asi náš nejznámější kuchař Zdeněk Pohlreich, si oblíbil delikatesy Chuť Moravy a zařadil je do jídelníčku své nově otevřené restaurace Next door by Imperial. Máte tak možnost ochutnat třeba chmelíček, svatojánské ořechy nebo hustopečské zelené mandle z rukou tohoto šéfkuchaře. 


 • Svatojánské ořechy získaly Zlatou Salimu

  V květnu 2016 jsme si osobně od ministra zemědělství Mariana Jurečky přebrali na brněnském výstavišti ocenění Zlatá Salima pro naše svatojánské ořechy. Toto ocenění je pro nás o to cennější, že ořechy zvítězily v jedné z nejobsazenějších kategorií.