Prodejní místa

Všechny prodejní místa

Vinotéka u Václava

Rodinná vinotéka nabízí ta nejkvalitnější sudová a lahvová vína, vybrané delikatesy, praženou kávu a ty nejlepší pralinky, které si majitelé sami vyrábí. Zakoupíte zde i dárkové koše a balíčky.

Krašovická sýrárna

Specializovaná prodejna sýrů a delikates z České republiky a celé Evropy. Najdete zde také masové speciality (klobásky, sušená masa, paštiky), pivní speciály, vína a sirupy.

Vinotéka u Alberta

Vinotéka u Alberta se nachází v blízkosti Masarykova náměstí, za supermarketem Albert. Nabízí lahvovaná a čepovaná sudová vína, také dárkové balíčky a jiné vinařské potřeby. Pokud si nevíte rady s dárkem, nebo s jeho zabalením, rádi vám zde pomohou.

Mitrovsky Angus

V Galerii Šantovka v Olomouci najdete prodejnu Mitrovsky Angus, která nabízí vyzrálé hovězí bio maso Aberdeen Angus - maso nejvyšší kulinářské kvality. Dobytek masného plemene Aberdeen Angus se od narození pase na přilehlých, ekologicky nezatížených pastvinách a je krmen pouze “domácí“ stravou, vypěstovanou bez chemie, na vlastních polích. Porážka, zrání, sušení studeným kouřem až po balení masa, vše opět probíhá jen ve vlastních výrobních prostorách farmy. Dále zde také koupíte vlastní masové výrobky a další delikatesy.

DARY KRAJE

Krámek  DARY KRAJE s farmářskými potravinami ve Zlíně provozují bratři Dušan a Petr Lečbychovi. Podporují malé výrobce, produkty pečlivě vybírají a podporují výrobky bez zbytečné chemie. Zakoupit můžete farmářské pečivo, mléčné výrobky, ovoce a zeleninu, maso a uzeniny, čokoládové pralinky a delikatesy

Znovín Znojmo - Loucký klášter

Podnikovou prodejnu vín Znovín najdete ve Znojmě přímo v Louckém klášteře, koupíte  zde lahvová vína za katalogové ceny, 

Znovín Znojmo - prodejna sudových vín a sýrů

Prodejnu sudových vín najdete přímo naproti Návštěvnímu centru v Louckém klášteře. Kromě běžných sýrů zde můžete zakoupit i kozí sýry, sladké i slané delikatesy

Vinotéka VÍNOVÍN

p>Vinotéka VÍNOVÍN ve Znojmě nabízí 300 druhů znojemských lahvových vín, sudová vína ze znojemských vinařství a regionální produkty. Otevřeno je denně a zaparkujete přímo před vinotékou.

Eska

Eska je restaurace s pekárnou, která spojuje tradiční a moderní – na talíři i v interiéru. Přináší jídla z českých surovin v odvážném pojetí šéfkuchaře Martina Štangla. Dejte si snídani, pracovní oběd nebo intimní večeři o několika chodech. Na cestu vám nabídneme ohněm vypečený chleba a do ruky kávu. 

Bistro Mikrofarma Praha

Bistro, které nabízí nevšední nabídku jídel "do ruky" z výtečných surovin Mikrofarmy.

Farmářské řeznictví, které nabízí sortiment masa z lokálních ekofarem. Vyzrálé hovězí, vepřové maso z farmářských vepříků, čerstvá kuřata z volného chovu. Nechybí zvěřina, králíci ani řemeslné uzeniny.