Prodejní místa

Všechna prodejní místa

Vinotéka u Václava

Rodinná vinotéka nabízí ta nejkvalitnější sudová a lahvová vína, vybrané delikatesy, praženou kávu a ty nejlepší pralinky, které si majitelé sami vyrábí. Zakoupíte zde i dárkové koše a balíčky.

Krašovická sýrárna

Specializovaná prodejna sýrů a delikates z České republiky a celé Evropy. Najdete zde také masové speciality (klobásky, sušená masa, paštiky), pivní speciály, vína a sirupy.

Vinotéka u Alberta

Vinotéka u Alberta se nachází v blízkosti Masarykova náměstí, za supermarketem Albert. Nabízí lahvovaná a čepovaná sudová vína, také dárkové balíčky a jiné vinařské potřeby. Pokud si nevíte rady s dárkem, nebo s jeho zabalením, rádi vám zde pomohou.

Mitrovsky Angus

V Galerii Šantovka v Olomouci najdete prodejnu Mitrovsky Angus, která nabízí vyzrálé hovězí bio maso Aberdeen Angus - maso nejvyšší kulinářské kvality. Dobytek masného plemene Aberdeen Angus se od narození pase na přilehlých, ekologicky nezatížených pastvinách a je krmen pouze “domácí“ stravou, vypěstovanou bez chemie, na vlastních polích. Porážka, zrání, sušení studeným kouřem až po balení masa, vše opět probíhá jen ve vlastních výrobních prostorách farmy. Dále zde také koupíte vlastní masové výrobky a další delikatesy.

DARY KRAJE

Krámek  DARY KRAJE s farmářskými potravinami ve Zlíně provozují bratři Dušan a Petr Lečbychovi. Podporují malé výrobce, produkty pečlivě vybírají a podporují výrobky bez zbytečné chemie. Zakoupit můžete farmářské pečivo, mléčné výrobky, ovoce a zeleninu, maso a uzeniny, čokoládové pralinky a delikatesy

Znovín Znojmo - Loucký klášter

Podnikovou prodejnu vín Znovín najdete ve Znojmě přímo v Louckém klášteře, koupíte  zde lahvová vína za katalogové ceny, 

Znovín Znojmo - prodejna sudových vín a sýrů

Prodejnu sudových vín najdete přímo naproti Návštěvnímu centru v Louckém klášteře. Kromě běžných sýrů zde můžete zakoupit i kozí sýry, sladké i slané delikatesy

Vinotéka VÍNOVÍN

p>Vinotéka VÍNOVÍN ve Znojmě nabízí 300 druhů znojemských lahvových vín, sudová vína ze znojemských vinařství a regionální produkty. Otevřeno je denně a zaparkujete přímo před vinotékou.

Eska

Eska je restaurace s pekárnou, která spojuje tradiční a moderní – na talíři i v interiéru. Přináší jídla z českých surovin v odvážném pojetí šéfkuchaře Martina Štangla. Dejte si snídani, pracovní oběd nebo intimní večeři o několika chodech. Na cestu vám nabídneme ohněm vypečený chleba a do ruky kávu. 

Bistro Mikrofarma Praha

Bistro, které nabízí nevšední nabídku jídel "do ruky" z výtečných surovin Mikrofarmy.

Farmářské řeznictví, které nabízí sortiment masa z lokálních ekofarem. Vyzrálé hovězí, vepřové maso z farmářských vepříků, čerstvá kuřata z volného chovu. Nechybí zvěřina, králíci ani řemeslné uzeniny.

Kratochvílovci

Prodejna s kvalitními destiláty a značkovými víny z celého světa. V sortimentu najdete luxusní sýrové i masové delikatesy, zakoupit můžete také dárkové balíčky.

Mikrofarma - Moravské náměstí

Bistro, které nabízí nevšední nabídku jídel "do ruky" z výtečných surovin Mikrofarmy.

Farmářské řeznictví, které nabízí sortiment masa z lokálních ekofarem. Vyzrálé hovězí, vepřové maso z farmářských vepříků, čerstvá kuřata z volného chovu. Nechybí zvěřina, králíci ani řemeslné uzeniny.

Mikrofarma - Selská

Farmářské řeznictví, které nabízí sortiment masa z lokálních ekofarem. Vyzrálé hovězí, vepřové maso z farmářských vepříků, čerstvá kuřata z volného chovu. Nechybí zvěřina, králíci ani řemeslné uzeniny.

Sýrárna Minská

Sýrárna, která nabízí kvalitní a jedinečné sýry z celé Evropy. Také si můžete vybrat ušlechtilá moravská i zahraniční vína, delikatesy, klobásy, paštiky a mandle.

Vinotéka Klenotnice vín

Vinotéka s přátelskou atmosférou, ve které si vyberete stáčené i lahvové víno, dárkové zboží a delikatesy. Můžete posedět ve vinotéce nebo využít salonku.

Informační centrum TO JE Brno

V turistickém centru návštěvníci získají informace, mapy a brožury o Brně. Mají v něm také možnost výběru ze širokého množství suvenýrů, propagačních materiálů a možnost nákupu vstupenek na kulturní a jiné akce související nejen s cestovním ruchem. Součástí centra je i tzv. klidová zóna, kde si mohou návštěvníci sednout, v klidu prostudovat informační materiály a připojit se k internetu. V nových a moderních prostorách je i úschovna zavazadel. Kromě speciálně a funkčně vytvořeného interiéru najdou návštěvníci v centru i novou kolekci suvenýrů.

Courtyard by Marriott Brno

Moderní čtyřhvězdičkový hotel Courtyard by Marriott Brno se nachází v lokalitě Spielberk Office Centre a je z něj krásný výhled na Brno. Hned vedle recepce se nachází "hotelový market", ve kterém nakoupíte drobné občerstvení a chuťovky

Turistické informační centrum Mikulov

Turistické informační centrum najdete přímo na náměstí a v sezoně od dubna do listopadu je zde otevřeno každý den včetně soboty a  neděle. Najdete zde informace o službách, zajímavostech, kulturních akcích a ubytování na Pálavě. Obchůdek nabízí kromě upomínkových předmětů také mapy, průvodce, moravské delikatesy a zajímavé dárky.

Café FARA

Restaurace, kavárna, obchůdek a mnoho dalšího v naprosto nádherném kraji Pálavy.

Mikulov - Boutique HOTEL Tanzberg

Adresa: HUSOVA 8/331, 692 01 Mikulov
Telefon: +420 724 729 707
Web: http://www.hotel-tanzberg.cz/

Hotel Tanzberg sídlí v historické budově židovského rabinátu. Nabízí restauraci, vinný sklípek, pivnici U Golema.

Zahradnictví Dvořák a syn s.r.o

Adresa: Stanová 1998, 415 01 Teplice

Telefon: +420 417 539 930

Web: https://www.dvorakasyn.cz