Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1121 hodnocení
5
1085x
4
18x
3
6x
2
6x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychle a kvalitni vyrizeni objednavky.Bude pouzito jako darek k svatku,
- Zadne nevyhody nebyly.
Sve dojmy mohu napsat,az predam darek. Zatim jsem spokojena.
Vše proběhlo hladce a rychle.
+ Výborné produkty
+ Dobrá kvalita
+ Fajn ceny
+ Rychlá doprava
+ Skvělá komunikace obchodu
Bleskové zaslání.
Slanináda,to je něco úžasného.
Krasně balené,vhodné i jako dárek.
+ Veľmi pekná internetová stránka. Ponúkajú tovar, ktorý nie je zvyčajný, sú tým výnimoční.
Páči sa mi, ako opisujú svoju činnosť, že spolupracujú predovšetkým s lokálnymi výrobcami a pestovateľmi. Že ku každému výrobku dávajú podrobný opis zloženia. Považujem to za velikánske plus s férovosť.
+ zboží je asi kvalitní
- nutnost objednat tak 2 týdny dopředu
bohužel odesláno až čtvrtý po objednání, trochu mě zmátlo rychlé vychystání pro osobní odběr a nejspíš do neplatí pro doručení pro dopravce
Rychlé jednání a vyřízení objednávky.
+ Bezproblémové jednání a hlavně mlaskačka.
zaujívavé a chutné receptúry, pekné balenie, expresné doručenie
Zboží dorazilo rozbité, obchod poslal další na své náklady.
Děkujeme za kladné hodonocení, bohužel i přesto, že se snažíme všechny objednávky důkladně balit, ne vždy je doručí dopravce v pořádku. Pokud však dojde k jeho poškození, snažíme se vždy co nejdříve zboží vyměnit na naše náklady.
+ velmi ochotné, vstřícné a milé jednání
+ okamžité vyřízení objednávky
velmi děkuji a velmi chválím personál firmy, všichni jsou velmi ochotní a milí, objednávku vyřídili ihned, druhý den byla doručena, určitě doporučuji!!!
Děkujeme za vaše hodnocení! :)
+ rychlost dodání , komunikace , zajímavé produkty, velmi chutné :)
Děkujeme. :)
Objednano s garanci doruceni do Vanoc a zbozi stale nemam. :-(
Dobrý den, to nás bohužel moc mrzí. Snažili jsme se všechny objednávky expedovat v co nejkratší době od jejich přijetí, což se nám i v nejvypjatější předvánoční době dařilo většinou během jednoho nebo dvou dní. Objednávky jsme posílali pouze těmi dopravci, kteří slibovali doručení do Vánoc. Bohužel, jejich služby už jsme nebyli schopni ovlivnit. Přesto prosím přijměte naši omluvu.
+ rychlé dodání
+ zboží vypadá jako na obrázku
Děkujeme za Vaše hodnocení, moc nás potěšilo. :)
+ Zajimany a napadity sortiment, snadne objednani a velmi rychle doruceni. Jsem velmi spokojena.
Děkujeme za recenzi!
+ Rychlost
Děkujeme! :)
+ Velmi rychlý, když zjistili, že vybraný box je plný, okamžitě telefonovali a domlouvali náhradní výdejnu. Tak to se mi ještě nestalo. Většinou dostanu SMS a hodím balíček mezi prodejcem a dodavatelem. Děkuji za profesionální a slušný přístup. LK
Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Snažíme se pro spokojenost našich zákazníků dělat maximum. :)
Vše mi odeslali velmi rychle. A v pořádku
Děkujeme za Vaše kladné hodnocení, vážíme si ho. :)
Vše v pořádku
Děkujeme!
+ Rychlost dodání, výborná komunikace s obchodem
Děkujeme, snažíme se. :)
