Sušené hovězí maso

163 Kč 141,74 Kč bez DPH
Skladem

Co se skrývá za výjimečností tohoto sušeného masa? Určitě je to jeho skvěle vyvážená chuť a konzistence, získaná správným naložením a následným pomalým sušením ve studeném kouři. K jemné chuti pak také výrazně přispívá krájení masa na tenké plátky. Ale hlavně je to kvalita masa samotného.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis sušeného hovězího masa:

Na tenké plátky krájené, lahodně vyzrálé maso z plemene Mitrovský Angus, je sušeno studeným kouřem v udírně po dva dny a následně dosychá několik dnů, volně zavěšené v sušící místnosti. Díky tomu si udržuje svoji vláčnost a vynikne jeho lehce kořeněná hovězí chuť.

Popis:

Prozradíme vám proč je toto sušené maso tak nádherně vláčné a plné chuti. Za vším stojí především spousta poctivé dřiny farmářů z Mitrova. Chov dobytka a zpracování masa zde mají v malíčku a vše probíhá výhradně na farmě. Dobytek masného plemene Aberdeen Angus se od narození pase na přilehlých, ekologicky nezatížených pastvinách a je krmen pouze “domácí“ stravou, vypěstovanou bez chemie, na vlastních polích. Porážka, zrání, sušení studeným kouřem až po balení masa, vše opět probíhá jen ve vlastních výrobních prostorách farmy. Co je však nejdůležitější, v Mitrově vše dělají s láskou. A to je v mase cítit.  

Doporučení:

Sušené maso je výborné samotné, kde nejlépe vynikne lahodná chuť hovězího masa, ale je také zajímavým oživením salátů, těstovin nebo tapas. K masu doporučujeme podávat plnější červené víno.

Složení výrobku:

Hovězí maso zadní, sůl, česnek.

Důležité informce:

Čistá hmotnost: 80 g
Trvanlivost: 3 měsíce
Skladovat do: 12°C
Dodavatel: Chuť Moravy s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Delikatesy
Hmotnost: 0.09 kg
Obsah: 80 g
Trvanlivost: 3 měsíce
Skladování: do 12°C